fairslovakya — fair.edu-abroad.com.ua

«Навчання в Словаччині»

online виставка

28-29 липня

з 11.00 до 18.00

Міжнародна виставка освіти за кордоном в Україні.

Навчання за кордоном простіше, ніж ви думаєте!

Для українських абітурієнтів вступ до закладів Словаччини відбувається без екзаменів та ЗНО, а саме навчання є безкоштовним!

понад 7000євро

Cловаччина щорічно вкладає в освіту кожного студента


  • Словаччина залучає для роботи в державних університетах кращих вчених і провідних викладачів, які в основі викладання послуговуються сучасними методами та вагомою практичною частиною.
  • Словацькі університети не вимагають сертифікат знання певного рівня словацької мови, тому мову ви можете опанувати будь-яким зручним для вас способом. Подібність української та російської мови зі словацькою більша, ніж з польською або чеською – тож вивчення словацької мови для українського абітурієнта не матиме особливих труднощів!
  • При подачі документів на більшість спеціальностей у словацьких університетах не вимагається вступних іспитів, а це значить, що зарахування відбувається лише на підставі виписки оцінок і середнього балу атестату. Доступна ціна проживання також стане спокусливим фактором обрання країни для навчання.
  • Після закінчення навчання в університетах Словаччини випускники отримують диплом європейського зразка, який дає можливість працювати в будь-якій країні ЄС.

Навчання в Польщі

21-22 липня

Переглянути

Навчання в Чехії

23-24 липня

Переглянути

Навчання в Словаччині

28-29 липня

Переглянути

Навчання за кордоном

30-31 липня

Переглянути

Університети, які будуть приймають участь в online виставці «Освіта за кодоном»

Стартуй! Комунікуй та обирай! Інвестуй в майбутнє!